Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozással kapcsola...

Milyen programozással kapcsolatos könyvet válasszak?

Figyelt kérdés

Audible free trialban vagyok. A 2 ingyenes könyből már egyet végig hallgattam. Nem tudom, hogy feliratkozok-e, mert jobban szeretek olvasni mint hallgatni, de ezt a lehetőséget kihasználom.


Milyen programozással kapcsolatos könyveket tudnátok ajánlani, ami fent van az Audiblen?


Nem nyelv vagy framework specifikus könyveket keresek, inkább olyanokat amik kicsit általánosságban beszélnek a progrmozásról. Mint a Clean Code, Complete Software Developer's career guide, Cracking the coding interview. (ezeket már olvastam)



2018. ápr. 5. 14:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Cracking the Tech Careerrel szemezgetek.
2018. ápr. 5. 15:12
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Bohóckodás, hogy valaki könyveket hallgat. A programozás gyakorlati szakma, nem lehet elméletben megtanulni, pláne nem hallás után. Közben meg gondolom egy for ciklust nem tudsz megírni...
2018. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtam nem programozás specifikus könyvet keresek. Pl.: The Complete Software Developer's Career Guideban egyetlen egy sor kód sincs, az az tökéletes lett volna audiókönyvnek. Nem arról szól a könyv, hogy hogyan implementálj egy singly láncolt listát, hanem hogy hogyan fejleszd magad és érj többet a szakmában.


A Clean code sem arról szól, hogy hogyan írj ciklusokat :) Ha olvastad volna, akkor tudnád, hogy az nem egy kezdő könyv. Igaz a sok kód példa miatt nem lehet jó audiókönyvnek.


Olvasd el a kérdést mégegyszer lassan. Nem programozni akarok megtanulni és van 2 ingyenesen végig hallgatható könyvem, mért ne éljek a lehetőséggel?

2018. ápr. 5. 20:08
 4/4 A kérdező kommentje:
2# Amúgy nem bohódkodás, mert vezetés, edzés és főzés közben egész jó.
2018. ápr. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!