Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment büfészak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ezen a területen nem biztos, hogy a legjobb választás.
2019. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

El tudok vele hekyezkedni?

Erre a szakra járok,de nem nyerte el a tetszésem.Egy csomó területbe belekap egy minimálisan,de komolyabban semmihez sem fogok érteni

2019. ápr. 3. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj át pénzügy-számvitelre, vagy ha mindenképp csinálsz majd mestert, akkor maradj, és válassz egy jó mestert!
2019. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A számvitel nem érdekel,nem akarok könyvelő lenni.
2019. ápr. 3. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi akarsz lenni és hanyad éves vagy?

Amúgy a szak neve gazdálkodásI és menedzsment...


Ezzel a diplomával nagy eséllyel lehetsz például területi értékesítesi vezető mondjuk egy áruháznál.

2019. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fogalmam mi akarok lenni.Leginkább a történelem és a társadalomtudományok érdekelnek.A logisztika,marketing amit itt tanulok igazából hidegen hagy.Ez a 2. félévem.


De én azt tartom legvalószínűbbnek hogy valami betanított gyári munkára fogok kerülni.Nem fogok én átjutni egy több körös állásinterjún ami értékesítési vezetőhöz kell.

2019. ápr. 6. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a humán szakokkal nehezebb elhelyezkedni, ha ezt egy valóban fontos szempontnak tartod...


A GM amúgy még az egyik legkönnyebb (persze ettől még nem kifejezetten könnyű) olyan szak ami még jó is valamire... Mármint relative magas az elhelyezkedési ráta vele.

Olyan 75% körüli aki dolgozik a BSc-vel (a másik 25% pedig leginkább nem azért nem dolgozik mert nem talál munkát, hanem mert az MSc-re koncentrál) és ennek kb. 80%-a van diplomát igénylő poziban.


Melyik egyetemen vagy? A harmadik félév után érdemes lehet gyakornoki melókat vállalni, ha nem Bp-i egyetemen vagy akkor szerintem ennek érdekében jobb átmenni levelezőre.

2019. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vidéki egyetemen vagyok.A BGE Zalaegerszegi karán
2019. ápr. 8. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!