Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ének-Zene tanulása otthon?

Csomp02 kérdése:

Ének-Zene tanulása otthon?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy jó ideje lefoglal a Zene és világa amit képvisel,de sajna fiatalabb koromba ez nem érdekelt engem ezért nem maradt meg a legapróbb tudás az iskolában Ének-zene órákról.Bár nem probléma szeretem önmagamat tanítani csak sajnos nem találok egy értelmes könyvet sem (lehet magyar,angol) vagy hogy egyáltalán van ilyen ?! :D

2019. ápr. 6. 22:32
 1/1 anonim válasza:
Szia! Attól még, hogy nem vagy gyerek, el lehet kezdeni. Vannak olyan tanárok akik vállalnak el felnőtteket de van magántanár is aki tanít téged kicsit olcsóbban (ez azért kicsit feketén van) de megéri. Ha otthon szeretnéd elkezdeni nézz esetleg videókat, vagy először ülj be mások órájára és figyeld meg, ilyen könyveket én se ismerek.
2019. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!