Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelv tanulása otthon?...

Angol nyelv tanulása otthon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék tanulni angolul, de nem szeretnék emiatt tanfolyamokra meg miegymásra hanem otthoni tanulásra gondoltam. Tudnátok valami ingyenes, hatásos dolgokat mondani ahol tudod fejleszteni azt a nagyon csekély nyelvtudásom angolból?


Válaszokat köszönöm.



2014. aug. 13. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Pons nyelvkönyvre keress rá, én ebből tanulok németet. Tök jó! :) Ezenkívül nézd a kedvenc sorozatodat angolul, angol felirattal, eleinte nem fogsz érteni semmit sem, de javul ez is. Hallgass zenét, keresd meg a dalszövegeiket és fordítsd le. Én így kezdtem az angolt.
2014. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 slam ***** válasza:

Ez csak egy tipp a sok közül ami önálló nyelvtanulásnál jól működik:

[link]


Nézz körül a blogon és szerintem egy csomó hasonló ötletet találsz, honlapcímekkel, ahol további ingyenes segítséget találhatsz.

2014. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt nézz körül, ketten is írtunk tippeket egy ugyanilyen kérdésre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2014. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!