Ha egyetemen át akarnak fizetősre, mert nincs meg a min. Átlaglom, és felvi-n jelentkezek ugyanide és felvesznek akkor ki kell iratkoznom és újra be vagy csak nem sorolnak át fizetősre?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van ez a trükk, hogy mintha most jelentkeznék érettségi után a felvi.hu-n jelentkezek ugyanide ahova járok ugyanerre a szakra és biztosan elérem a ponthatárt(mert évek óta 280 csak a ponthatár ide). De ilyenkor ki és be kell iratkozni újra? És a 0 kredites tárgyakat újra kell csinálni ha jól tudom. Ha már megvan pl. az analízis2 is, akkor újra meg kell csinálnom az alapozó matematika tárgyat, ami 0 kredit és a középsulis anyagot tartalmazza? :D Kicsit furcsa lenne, de hogy is van ez akkor?
2019. ápr. 26. 15:58
 1/3 A kérdező kommentje:
A fő kérdésből kimaradt a rakni szó, de gondolom így is érthető a kérdés.
2019. ápr. 26. 16:00
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
szerintem ha ennyire nem megy ne erőltesd.. irány az okj
2019. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiiratkozol, felvesznek, beiratkozol.

Leckekönyv másolatát kikéred a tanulmányi osztálytól és az egyetem/karod szabályai szerint leadod a tantárgyelfogadási kérelmet. Ha jóarcok elfogadják az összes teljesített tárgyad.

2019. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!