Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányok, ti mit tanultok?...

Lányok, ti mit tanultok? Miért pont azt a szakot választottátok? Szeretitek csinálni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőéves vagyok csecsemő- és kisgyermeknevelő szakon.


Főként lelki okokból döntöttem el, hogy ezt szeretném tanulni és a felmerülő nehézségek ellenére is hivatásként tekintek rá. Szeretem az egyetemet is, persze itt is van pár tölteléktárgy, de ettől függetlenül hasznos, sok szülő beülhetne néhány előadásra.

2019. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszerminőségi- és biztonsági mérnök. Mert ez érdekel, a biológia alap meg van hozzá bsc formában. Ebben dolgozom és nagyon szeretem
2019. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőéves pszichológus hallgató vagyok. Azért ide jelentkeztem, mert nagyon érdekelt, hasznosnak találtam, tudtam, hogy minimum mester és néhány szakképzés kell, de ezekkel már jól lehet majd keresni. Van pár nehezebb tárgy, de így az elején inkább csak alapozók, sokan vagyunk úgy ezekkel, hogy csak túl kell élni.
2019. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ókori nyelvek és kultúrák szakon klasszika-filológia szakirányon tanulok. Megkaptam már egy párszor, hogy hajléktalan munkanélküli leszek vele, de az az igazság, hogy engem ez érdekel, másban nem tudtam volna elképzelni magam. Néha szenvedek a göröggel, de amúgy szeretem a szakot, a közösség is jó :)
2019. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én magyar-töri szakos tanárin vagyok. En is megkaptam ezt a fizetéses dolgot. De imádom a gyerekeket és szeretnék ezzel foglalkozni, emelett a történelem az egyik kedvenc tárgyam.
2019. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gyógyszerészetire járok. Azért ide jelentkeztem, mert nagyon érdekel a kémia és a biológia. Szeretnék embereknek segíteni.
2019. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!