Szerintetek mit érdemes tanulni? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit pontosíthatnád. Egyetemi vagy szakképzés?

Egyetemen képzésekben egyértelműen a mérnöki területeké a jövő: gépész, villamosmérnök, informatikus.

Orvos pályához nagyon nagy kitartás kell és itt a legnagyobb a felelősség. Viszont egész jól fizet egy bejáratott praxis.

Jogi, nem rossz, de nagyon magolós a suli, sok szerencse és pénz kell egy saját irodához, anélkül meg eléggé átlagos a fizu.


Bölcsész, HR, marketing, meg hasonlókat felejtsd el, kamu az egész, soha nem lesz rendes munkahelyed. A jó helyekre csakis csókosak kerülnek.


Szakképzésben: villany szerelő, ács, szakács, lakatos, autószerelő ezek eléggé keresettek. Akkora ma a szakmunkás hiány, hogy egy sima bolti eladó is hazavisz 250-et.

Ács haverom (megjegyzem 7/7 napban tolja tavasztól őszig) havi 600 tisztán.

2019. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Szakképzésre gondoltam, ezek amik tetszenek

Óvodapedagógus,gyermekotthoni asszisztens,dajka,gyermekgodozó,rendezvényszervező,pincér de nemtudom hogy érdemes kitanulni lesz jó keresetem vagy nem ..

2019. ápr. 29. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket írtál, az alapján nő lehetsz. A pincérnő-szakácsnő jó irány. A műszakbeosztás nem túl családbarát (főleg délután és este kell dolgozni) viszont lehet vele pénzt keresni.


Amúgy meg csinálj egy személyiség tesztet és abból már tudsz következtetni milyen munkák valók neked.


[link]

2019. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Óvodapedagógus, azt érdemes szerintem. De neten fenn van pl. az OKJ hiányszakmák listája.


(nem az első/második válaszoló vagyok)

2019. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 2. 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Csok miatt nem butaság a pedagógus pálya. Lesz gyerek bőven.
2019. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!