Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte Matematikus bsc után,...

Elte Matematikus bsc után, lehet infós programozónak tovább menni msc-re?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, és szeretnék egy erős matek alapot, (meg nagyon szeretem is) ,és csak utána az infós része. De ha nem lehet ilyet, akkor ink. a mérnökinfóra mennék.
2019. ápr. 30. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, elfogadjak a prog inf. A targyakat majd kell egy ket targyat pluszba felvenni.
2019. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem + kreditpótlásra lenne szükséged.. proginfónál és mérnökinfónál is... meg gazdinfónál is


megnézed milyen tárgyakat fejezel be, mennyi kreditet kapsz érte, és összeveted a követelményekkel


[link]

2019. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet érdemesebb lenne ha proginfó BSc-re mennél egyből.

Inkább ne mérnökinfóra menj, ha kifejezetten csak programozás és a matek érdekel.

De ha akarsz tanulni más dolgokat, mint például fizika, elektromosságtan, hardverek, hálózat meg még pár dolog másféle IT terülrtről, akkor ajánlatos a mérnökinfó.

2019. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%

Matek alapszakról ne akarj mérnökinformatikára menni. Nagyon sok mérnöki tárgyat kellene pótolnod.

Progtervet ajánlanám inkább, szerintem jobban járnál vele.

2019. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem, mert nem hiszem, hogy matek bsc-s diplomával sokra vinném(persze, ha sikerül), és azért kéne valamilyen informatikus végzés is, hogy legyen àllásom :D
2019. ápr. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!