Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik lesznek a hiányszakmák...

Mik lesznek a hiányszakmák 2020-ban?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiatal férfi vagyok, van már egy bölcsész diplomám no comment hogy mit érek vele... gondolom sejtitek már jópáran. Szeretnék végre dolgozni és kitanulni valami hasznosat amivel mindig lesz munkám... Már mindegy hogy tetszik-e vagy sem csak dolgozhassak végre -.- Meg ne kérdezzétek mi érdekel leginkább... mert az ugye a történelem de velünk ugye Dunát lehetne rekeszteni sajnos -.-


Normális válaszokat légyszí!



2019. máj. 1. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó szakiból van a legkevesebb. Hónap óta keresek egy jó,megbízható villanyszerelőt és senki. Mindenki fullon van, nem vállal. Bele sem merek gondolni mennyit kereshetnek.
2019. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
(Első vagyok: természetesen nem úgy értem, hogy nem érdemlik meg, illetve hogy sajnálm tőlük. )
2019. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ez mondjuk jogos.... de most őszintén el tudsz képzelni egy bölcsész diplomást villanyszerelőként?? :DD nem éppen a kézügyességemről vagyok híres sajnos :S
2019. máj. 1. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyetemi szakra gondolsz vagy bármire (OKJ meg ilyenek)?
2019. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vízvezetékszerelő.
2019. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gázszerelő. :)
2019. máj. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát személy szerint azt mondom, hogy nem kell nekem még 1 diploma , ezzel is rendesen befürödtem sajnos.

Tehát OKJ re gondolok de mégis viszonylag szellemi szakmára ha lehet...

2019. máj. 2. 19:43
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat egyébként ment a zöld :)
2019. máj. 2. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:
pl. innen tudsz válogatni: [link]
2019. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem EU-s pályázatírói képzésre kellene menned. Ezt OKJ-s képzéssel is megszerezheted akár az efeb.hu -n. Kb. 40 eFt-ból kijön..

A vállalkozások szinte kapkodnak a jó képességű európai uniós pályázatírók után, akik hatalmas tekintélynek örvendenek a vállalati szférában.

2019. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!