Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik lesznek a hiányszakmák...

Mik lesznek a hiányszakmák 2020-ban?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiatal férfi vagyok, van már egy bölcsész diplomám no comment hogy mit érek vele... gondolom sejtitek már jópáran. Szeretnék végre dolgozni és kitanulni valami hasznosat amivel mindig lesz munkám... Már mindegy hogy tetszik-e vagy sem csak dolgozhassak végre -.- Meg ne kérdezzétek mi érdekel leginkább... mert az ugye a történelem de velünk ugye Dunát lehetne rekeszteni sajnos -.-


Normális válaszokat légyszí!



2019. máj. 1. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Felsőoktatási szakképzésre nem gondoltál? Jómagam most (40-esként), jelentkeztem pénzügy és számvitelre. Levelezőn persze. Matek nincs a tantárgyak között. Pedig én is inkább humán beállítottságú vagyok, de szerintem kitartással, szorgalommal elvégezhető. Az elhelyezkedés pedig szerintem nem lesz olyan nehéz.
2019. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!