Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy Msc vs Számvitel Msc?...

Pénzügy Msc vs Számvitel Msc? Melyik éri meg jobban PSz alapszak után? Melyik nehezebb?

Figyelt kérdés
Elsősorban BCE érdekel.

2019. máj. 4. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Pénzügy vagy gazdálkodás és menedzsment mesterszak éri meg.
2019. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. A GM mester nem érdekel.

Jelenleg 4 Msc vonz nagyon:

-Pénzügy

-Számvitel

-Biztosítási és Pénzügyi Matematika (ez nagyon hardcore)

-Közgazdasági elemző


Szívesen fogadom a véleményeteket, főleg, ha ki is fejtitek.

Jelenleg BCE-Psz Bsc-re járok

2019. máj. 4. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké akkor szerintem:


1) legjobb a biztosítási és pénzügyi matek. Ha teheted, erre menj

2) közgazdasági elemző is jó, de itt ügyesnek kell lenned az elhelyezkedésnél

3) pénzügy mesterszak szintén nagyon jó

4) számvitel is jó annak, akinek ez nem unalmas, nekem az lenne. Már a pénzügy is necces unalom szempontjából, a számvitel agyhalál.

2019. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Olyan nehéz dönteni. Nemsoká szakosodnom kell (pénzügyre vagy számvitelre) az alapszakon és nem tudom eldönteni. A számvitelt egyik héten szeretem, a másik héten nem, a pénzügy pedig semleges. Annyira nem látok bele, h mit csinálnak majd a pénzügyesek vagy a számbitelesek. Annyit tudok, h a számvitellel könyvvizsgáló lehetek, a pénzüggyel pedig első sorban a bankszektorban tudnék elhelyezkedni (pl kockázatelemzőnek a BPM mester után).

2019. máj. 4. 17:41
 5/5 Zolály ***** válasza:
100%
A BPM-re leginkább gazdelemzőről és matek-fizika szakokról szoktak menni, egy sima psz-esnek nem sok esélye van, ahogy hallottam.
2019. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!