Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmákhoz hasznos a...

Milyen szakmákhoz hasznos a humán szak? Mit tanulnak ott főképpen? Azok menjenek oda akik.

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 16:05
 1/3 anonim válasza:

Szia

Én human tagozaton végeztem

Emelt magyart és történelmet tanultam

Illetve angol nyelv mellett latint

2019. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha esetleg te is tanulnal ott latint akkor orvos illetve jogász szakmához teljesen jó
2019. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk plusz magyar és töri órák vannak a humánosoknak, és én is annak idején latint tanultam második nyelvként. (Egyébként ez azóta a mi sulinkban opcionális, tehát bármilyen nyelv választható). Jogi, tanári (értelemszerűen főleg magyar, töri) pályára mentek tőlünk sokan, könyvtáros is lett. Aztán persze olyan is, aki teljesen más irányba ment tovább.
2019. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!