Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi pontszám szüksèges a...

Mennyi pontszám szüksèges a Szent István Egyetem kert ès tájèpítèszeti karra?

Figyelt kérdés

1.A felől szeretnèk èrdeklődni, hogy kb mennyi pontszámmal lehet bejutni oda.

Kert ès tejèpítèsz szeretnèk lenni, most állok a szóbeli èrettsègi előtt.

Èrettsègi után szeretnèk elmenni dolgozni, lerakni a nyelvvizsgát angolból ès szeretnèk valami okjès tanfolyamot is elvègezni ès utánna egyetemre menni. Èrdemes lenne neki menni egy kertèpítő okj tanfolyamnak vagy inkább más èrnè meg jobban?


2.Ha van itt valaki aki esetleg oda jár vagy járt megosztanád velem az egyetem ès eten karon szerzett, olyan tapasztalatokat, hogy milyen is az az egyetem jó vagy rossz, milyenek a tanárok, milyen az oktatás a társaság stb...?



#SZIE #Kertèpítő egyetem #tájèpítèszet #felvèteli pontszám
2019. máj. 20. 22:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány? Én is oda készülök :)
2019. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok:) ès te?:)

Nagy álmom már kis korom óta hogy kert ès tájrendezèssel foglalkozzak:)

2019. máj. 21. 22:25
 13/17 A kérdező kommentje:
Van lehetősèg államilag támogatottra?
2019. máj. 26. 20:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Amit én írtam -325 pont- az az államilag támogatott forma ponthatára volt. Az önköltséges általában kicsit alacsonyabb, bár ez nem törvényszerű.
2019. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Esetleg megtudnátol mondani hogy 5ös dísznövènykertèsz szakma mellè kb milyen jegyek kellenènek èrettsègin hogy felvegyenek?

2019. jún. 4. 22:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Felvi.hu pontszámító kalkulátorra keress rá, azzal tudsz számolgatni, hogy milyen eredmények kellhetnek. :)
2019. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. jún. 5. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!