Ha nem a Corvinus, akkor melyik egyetem? Többi lent

Figyelt kérdés

Gazdasági szakra szeretnék menni (pénzügy-számvitel v. gazdálkodás és management).

Viszont mivel munka mellet szeretném elvégezni, így csak levelező jöhet számításba.

Viszont vannak még államilag finanszírozható féléveim.

Az összes egyetem közül viszont egyedül a Corvinus nem indít levelezőn államilag finanszírozott formát.

Tehát a kérdésem, hogy az alábbiak közül melyik lenne a legjobb?


Debreceni Egyetem

Miskolci Egyetem

BGE

BME

SZIE

ELTE

Kaposvári Egyetem


A távolság igazából mindegy, mivel levelezőn csinálnám.



2019. máj. 21. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
ELTE, BME, BGE közül bármelyikre mehetsz bátran. Debrecenbe is, de csak ezert ne menj le Debrecenbe. A többit csak végszükség esetén.
2019. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vodafonelive ***** válasza:
75%
Én olyat hallottam, hogy a Kaposvári Egyetemen Corvinusos tanárok oktatnak és elvileg a diploma pecsételőjén is Corvinusos pecsét lesz. Ha úgymond ez számít akkor akár az is(próbáld meg megérdeklődni ezt a Corvinusos dolgot). De megsúgom, tavaly vagy tavaly előtt pont Kaposvárra kellett 500(!!) maximális pont a felvételhez amit valaki elért. :D
2019. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Erről még nem hallottam, de azt tudom, hogy a kaposvári egy erős egyetem, ahogyan a debreceni v. a miskolci is.
2019. máj. 21. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
A Kaposvárit még egyetemnek se nevezném (vidéki főiskola), úgyhogy erősnek nem nevezném. Miskolc kohómérnöki egyetem, képzelheted mennyit értenek az üzlethez. Debrecen nem lehet rossz, más tagozatai is elmennek.
2019. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: Van a rokonságban, aki Miskolcon végzett gazdasági szakon, elég komoly pozícióban van azóta.
2019. máj. 21. 17:34
 6/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
BGE vagy ELTE teljesen jó, elmész nyílt napra és amelyik szimpatikusabb vagy közelebb van. BME-t így munka mellett nem javaslom, nagyon kemény a matek a GTK-n is. Oda csak akkor menj, ha nem vagy ijedős :D
2019. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vodafonelive ***** válasza:

Kérdezó, ez ebből a kérdésből jött le, szerintem itt írjál a kérdezőnek is meg a válaszolónak is, többre mész vele. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2019. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Köszi, mondjuk ez nekem nem egészen tiszta, hogy miként adhat egy egyetem Corvinus diplomát, ha az nem maga a Corvinus...?
2019. máj. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!