Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ezt ki tudom úgy...

Szerintetek ezt ki tudom úgy javítani hogy felvegyenek egyetemre?

Figyelt kérdés

Emelt szintű történelem érettségiről van szó.

Az irásbeli nagyon gyengén sikerült, 37 pont lett.

Nagyon kellenek a pontok.

Nincsenek töblet pontjaiam csak az emelt 50 pont (lenne).

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 5. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, milyen szakra jelentkeztél, hogy oda kb. mennyi pont szükséges, de ha maxos szóbelid lesz, eléred az 58%-ot, aminél már jár a + 50 :)

Számolgasd ki szóbelin mi az alsó határ, aminél még kapsz + 50 pontot!

2019. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szóbeli még hátra van... Érj el 50 pontot,és a végeredmény 58% lesz. Rajtad múlik.
2019. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
305 pont a határ.
2019. jún. 5. 09:48
 4/5 A kérdező kommentje:

Ki számoltam esélytelen hogy felvegyenek.

305 a minimum és nekem kb 288 pontom van.

2019. jún. 5. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis pont ugyanígy vagyok vele. Borzasztóan elrontottam a törimet, pedig rengeteget készültem rá. És így engem se fognak felvenni, meg max pontos szóbelivel se. Úgyhogy max azt tudod csinalni, ha ki bírjátok fizetnj hogy a költségesre mész, ha oda elég a pontod. De amúgy a többi tárgytól is függ, hogy azok hogy sikerültek.
2019. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!