Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan tanár képzés?...

Hinimini kérdése:

Osztatlan tanár képzés? Történelem-Magyar Irodalom szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg közép iskolába járok magán tanulóként idén leszek 11.osztályos és mivel mozgásomban korlátozott vagyok ezért vagyok magántan.

Nagyon szeretnék menni közép iskola után tovább ezért az osztatlan Tanár-képzés fogott meg oly annyira, hogy Történelem-Magyar irodalom tanár szeretnék lenni

De viszont mivel fenn áll a betegségem így nem tudom hogy egyáltalán felfognak-e venni ha lehet kérném az egyéni tanrendet mert nem tudnék mindennap bejárni max a vizsgákra és a kötelező konzultációkra szerintetek így lehet? Egyébként Nyíregyházára megyek


2019. jún. 9. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Időközben vegyél egy helyesírási szabályzatot és azt is tanulmányozd, vagy keress másik szakot a történelem mellé.

Nálunk első évfolyamon volt egy helyesírási illetve szófajtan, alaktan feladatlap magyar szakon. Akik nem tudták szint felett teljesíteni, azoknak kötelező volt felvenni két előkészítő tárgyat, amikért természetesen nem járt kredit.


Egyéni tanrendet biztos, hogy adnak, ha a helyzet azt követeli.

2019. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár hete még tanító akartál lenni...


Továbbá az egyéni tanrend azt jelenti hogy a gyakorlati órák 30%-áról hiányozhatsz, de a maradék 70%-ra ugyanúgy be kell járni neked is. Nincs ez alól kivétel.

2019. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!