Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz, hogy logopédus...

Mi kell ahhoz, hogy logopédus lehessek?

Figyelt kérdés

Jövőre már választanom kell! Ebben az évben emelt irodalomra jártam (fakultáció) hogy jövőre emelt érettségit tehessek belőle.

Nem sok ötletem van, hogy a gimi után mihez kezdjek, szóval kutakodtam egy kicsit és a logopédus szakma megtetszett.

Nyilvan engem is érdekelt, hogy mennyit kereshetnék ezzel a szakmával. Sokat keresgéltem, de sajnos nem találtam semmit:( szóval első kérdésként ezt szeretném feltenni!

Ami még érdekelne, az az, hogy aki ezt tanulja az egyetemen mit mond róla? Szereted? Milyen tantárgyaid vannak? Nehéz?

Ha esetleg te is ebben dolgozol, mit mondasz, megéri? Mik a tapasztalataid?



2019. jún. 10. 11:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!