Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a lehetőségeim abban az...

B_538 kérdése:

Mik a lehetőségeim abban az esetben, ha már most látom, hogy 1 ponttal kevesebbem lesz, mint amennyi szükséges az általam megjelölt szakra, és nem jelöltem meg mást?

Figyelt kérdés
Pszichológia szakra jelentkeztem, és 434 pontom van, 435 kellene. Nem jelöltem meg önköltségest, csak államit. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e mód arra, hogy esetleg utólag jelentkezzek önköltségesre, hogy el tudjak indulni még a szeptemberben. Vagy milyen más lehetőségek vannak, hogy valahova el tudjak indulni szeptemberben.

2019. jún. 10. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fizetős szak megjelölése vagy körülnézhetsz majd a pótfelvételit hirdető szakokon. Bár ha már kihagysz egy évet, inkább egy érdeklődésednek megfelelő OKJ-t javasolnék, azt be tudod fejezni, plusz pont is járhat érte, míg ha elkezdesz egy egyetemi szakot és közben felvesznek pszichóra, akkor gondolom azt úgyis félbehagynád.
2019. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, én tavaly érettségiztem, és akkor állt fel alapvetően ez a probléma... Viszont egy hülyeség miatt úgy néz ki idén se fogom tudni feljavítani. Ezért kellene valami alternatív megoldás, hátha fizetősre felvesznek, vagy ha oda se, akkor egy c terv sulira.
2019. jún. 12. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!