Szerintetek jó a javaslat?

Figyelt kérdés
Sajnos a rossz gyerekkoromból adódóan megtanultam nagyon hitelesen hazudni,előadni magamat. Sőt,volt,hogy csak úgy "műsírtam". Könnyedén játszok el bármit és elég jó vagyok a szövegek/versek felmondásában (megírásában is). Nemrég a parom tett egy javaslatot,hogy menjek el színésznek,mert annyira hitelesen hazudok,hogy az "tehetség". Szerintetek ez jó ötlet? (Éppen tanulasi lehetőséget keresek)

2019. jún. 19. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem vagy egyedi eset. Nagyjából minden második ember tökéletesen tud hazudni. Sokan minden ok nélkül tudnak sírni. Én is profi vagyok benne. De ettől még nem jelenti azt, hogy jó színész is lennél. Színészet nem abból áll, hogy hogyan hazudunk vagy tudunk pityeregni ok nélkül. Garantálom, hogy bárki tud sírni csak olyasmire kell gondolnia.
2019. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem arra akartam kilyukadni,hogy különleges lennék emiatt.

Valamint céloztam rá,hogy a prózai vonal sem áll tőlem messze. Én elhiszem,hogy nem eleg ahhoz,hogy jó színész legyek,pusztán csak elgondolkodtatott a javaslata,és szerettem volna néminemű bátorítást,jó tanácsot.

2019. jún. 19. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább ügyvédnek ;)
2019. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, főleg ha érzed is magadban az indítattást, hajrá:)
2019. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!