Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A jogasz szak allami ponthatar...

A jogasz szak allami ponthatara az ELTE-n szerintetek hogy fog alakulni?

Figyelt kérdés
Most eloszor 460 helyett 440 a kozponti ponthatar.Szamit ez szerintetek es kevesebb lesz mint 460 vagy iden is csak 460 folott lehet majd bejutni? Eleg lehet szerintetek 440-450 kozotti pont a bejutashoz?

2019. jún. 19. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 450-460 körül lesz, mivel sokan újrafelveteliztek akik anno épp lemaradtak. Biztosan nem lesz elég 440.
2019. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan, a jelentkezők nagy része az elmúlt 2 év 440-460 közötti jelenleg is aktív hallgatói, akik tárgyelismertetéssel majd ott folytatják tanulmányokat ahol jelenleg tartanak.

460 vagy afelett biztosan nem lesz, logikailag nem lehet, a 440 meg a sok plusz jelentkező miatt kevés, szoval én olyan 445-455 közöttire tippelném majd a ponthatárt. (Örülnék is neki, nekem 446 van :D )

2019. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!