Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE biológia MSc szóbeli...

ELTE biológia MSc szóbeli felvételiről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 21. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nagy a választék a szakirányokban, a képzés szerintem jó, bár elég nehéz. A baj az ó, hogy még ekkor is végig kell zongorázni olyan tárgyakon, amik neked már nem kellenek. De szerintem ez az egész hülye bolognai rendszerre igaz.
2019. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A felvételiről kérdeztem, nem a képzésről.

Én végignéztem a tanrendeket, szerintem pont hogy jobban meg van csinálva a specializáció, mint más egyetemeken mesteren.

2019. jún. 22. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Annak a feltételei fent vannak a felvin. De nyilván kell írnod egy jó BSc diplomát.
2019. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felvételin meg sem nézik a diplomát...

De amúgy 5-ösre védtem, allamvizsgám is 5-ös.

Én arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyire "jófejek" a vizsgáztatók.

2019. jún. 22. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen specializáció érdekel? Mivel szeretnél foglalkozni?
2019. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bioinformatika, illetve molekuláris genetika/fejlődésbiológia.
2019. jún. 22. 23:39
 7/7 anonim válasza:
Bizottságtól függ a dolog, de általában kedvesek, és segítőkészek szoktak lenni, ahogy a többiektől hallottam, és mikor én felvételiztem, akkor tapasztaltam is, meglepően jó hangulatban telt a felvételi.
2019. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!