Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gáz 21 évesen bekerülni...

Gáz 21 évesen bekerülni egyetemre?

Figyelt kérdés
Szóval most érettségiztem, nem is lett rossz a bizonyitvány, viszont utólag jöttem rá hogy nem kerülök be, mert nem olyan szakokat írtam be, pedig lenne rá lehetőségem. Alapból 5 évet jártam közép suliba, volt egy nyelvi előkészítős nulladik, illetve maradok még egy évet ilyen képzésen, és ha jövőre újra felvételizek akkor bekerülhetek, viszont akkorra már 21 leszek és van bennem egy kis kapuzárási pánik hogy úristen még egy év elmegy az életemből.

2019. jún. 28. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is most kezdem. 21 vagyok:)
2019. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz 21 évesen bekerülni az egyetemre.


Üdv! Egy 43 éves egyetemista.

2019. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal ha valaki akár 30 évesen kezdi el az egyetemet. Te a 21 éveddel főleg nem kell idegeskedj. Lesz még bőven időd dolgozni a választott szakmádban. Mindenki önmaga miatt van egyetemen. Nem számít ki mennyi idős. A tanulásban ez lényegtelen.
2019. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én "időben" kezdtem, és rendszeresen a legfiatalabbak közt voltam a csoportjaimban. Rengeteg 20 feletti diák van.
2019. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen kezdtem, van 50 év feletti csoporttársam is. Miért lenne gáz, hogy tanulni akarsz akárhány évesen is?
2019. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.Én is már elmúltam 20 és most megyek egyetemre
2019. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!