Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4,5 átlaggal 10. évvégén van...

4,5 átlaggal 10. évvégén van esélyem bekerülni az orvosira?

Figyelt kérdés

kémia:5 matek:4 biológia:5 magyar:4 történelem:4 fizika, földrajz:5 nyelv:5

ezek csak nagyvonalakban a tantárgyakra kapott jegyeim. Szeptembertől biológiából és kémiából járni fogok fakultációra, és emellett külön magántanárhoz is.


Tudom, hogy ez a kitartáson múlik...


Van valaki aki ennél gyengébb tizedikes átlaggal jutott be az orvosira?



2019. jún. 28. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a jegyek nem számítanak.
2019. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
11-12 év vége számít és az érettségi jegyek elsősorban
2019. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen mindegy a tizedikes átlagod! 2 egésszel is bejuthatsz az orvosira, csak az ezutáni teljesítményed számít. Elsősorban a biológia és kémia (v. fizika).
2019. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

ha bekerülsz, kb 3× annyit kell tanulni mint most.


Legegyszerűbb, ha már most elkezded. Tanulj 3× anyit mint most ! Akkor nem lesz kérdés, hogy bekerülsz-e !?


Mert ha mégsem , akkor semmi helyed ott...

2019. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is ugyanez a célom és a jegyeidet elnézve szorgalmasnak tűnsz. Ha a kitartásod töretlen, szerintem sikerülhet.

Egyébként ha különtanárt is fogadsz nem félsz, hogy nem jut elég időd a többi tárgyra?

2019. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem #4 nem komolyan mondta. Te most gimis vagy, neked azon a szinten kell tanulnod és teljesítened. A 4,5 szép átlag, azt mutatja, hogy szorgalmas vagy és jól is megy a suli. Csak így tovább és be fogsz kerülni! 💪🏻
2019. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ettől annyira nem félek. Jobban félek akkor, ha nem fogadok külön tanárt, mert pl. Kémiából az emelt érettségit nagyon nehéz megírni tanárral is, nemhogy még nélküle.... :)
2019. aug. 6. 16:16
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

#7 De jelentkeztél fakultációra biológiából és kémiából?

Mert ott a felvételi követelményt az alapoktól kezdve fogjátok átvenni

2019. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem jelentkeztem, de azt mondták, hogy szeptemberben kell jelentkezni. Erre a témára akkor majd később fogok visszatérni, ha már jártamvalamennyi ideig fakultációra. Majd kiderül mennyire elég, vagy hogy mennyire magyaráznak érthetően... .
2019. aug. 9. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk már 10.-ben tavasszal kellett választani, emiatt kérdeztem
2019. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!