Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi Egyetem Egészségtudomány...

Pécsi Egyetem Egészségtudományi Karról vélemény?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék van valakinek tapasztalata a Pécsi Egyetem Egészségtudományi Karáról. Oda készülnék, szülésznő szakra. Több kérdés is felmerül: az oktatás Pécsen van vagy Szombathelyen, van-e kollégiumi elhelyezésre lehetőség és az milyen?

2019. jún. 29. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
2019. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Köszönöm, de kicsit bővebben ki tudnád fejteni ?
2019. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szörnyű! A tananyag kb. ugyanaz, mint Bp-n, tehát meg fogod tanulni, amit kell, de életem legnehezebb évei voltak, és nem csak a tananyag miatt, hanem emberileg. Rengeteg olyan tanár van, akik nem is értem, hogy taníthatnak, hogy nem ellenőrzi senki, hogy mi folyik ott. Embertelenség, segítőkészség és korrektség teljes hiánya. Nem ajánlom, de csak emiatt. Amúgy az ápoló, gyógytornász, stb. szép és fontos szakma, amit nem könnyű elvegezni, még akkor sem ha ezt azok, akik nem járnak oda nem hiszik el. Aki ide járt, tudja, hogy nehéz. Hetente zh, rengeteg vizsga, több hónap fizetetlen kórházi gyakorlat (=munka), kegyetlen tanárok és kórházi körülmények. De ha van egy terved, hogy mit szeretnél utána kezdeni vele, akkor megéri, csak ki kell tartani, mert ebbe itt Pécsen a tanárok egy hajszálnyit sem segítenek, csak demotiválnak kb. naponta.
2020. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia kérdező!

Ajánlom ezt a linket [link] itt minden kérdésre választ kapsz.

Amugy én is oda készülök mentőtiszt szakra😁

2020. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!