Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alapszak helyett mesterszak?...

Alapszak helyett mesterszak? Munkaerőpiaci szempontból ér annyit, mint egy alapszak?

Figyelt kérdés

Van már egy alapszakos diplomám, egy eléggé más területről, viszont felvettem annyi szabadon választható tárgyat, hogy megvan az adott mesterképzéshez szükséges kreditmennyiségem, attól függetlenül, hogy nem végeztem el azt az alapszakot. Ergo simán felvennének mesterképzésre. A kérdésem az lenne, hogy ha sikeresen megszerzem a mestert, az a munkaerőpiacon lesz annyira értékes, mint egy alapszakos diploma, vagy baromságot csinálok?


Érthetőbben: szociológián végeztem, de van annyi kreditem infóból és gaztudból, hogy felvegyenek gazdaságinformatikus mesterre.


2019. júl. 8. 11:59
 1/1 anonim válasza:
Csináljad, jobban jársz, mint ha BSc-re iratkoznál be.
2019. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!