Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem előtt érdemes egy...

Egyetem előtt érdemes egy szakmát végezni?

Figyelt kérdés
Fel fognak venni egyetemre, de nem a legversenyképesebb szakot célozták meg, nyelvszak. Arra gondoltam, hogy 1-2 évig egy szakmát kitanulnek, majd úgy mennek egyetemre, így akkor már dolgozni is tudnék. Mit gondoltok erről? Megéri? Egy viszonylag versenyképes szakmáról van szó.

2019. júl. 10. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"Egyetem előtt érdemes egy szakmát végezni?"


Igen!


És helyette is....


Melyik az a "viszonylag versenyképes" szakma?

2019. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megéri. Én annak a híve vagyok, hogy ne 18-20 évesen akard előre eldönteni, hogy mi leszel, hanem láss világot, több lábon állj stb. Így lesz viszonyítási alapod és több lehetőséged később.
2019. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnálom, hogy én nem vártam és állami féléveim mentek el olyasmire, amit megbántam. Gondolkodj rajta, ha bizonytalan vagy. Tapasztalj meg mást is!
2019. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!