Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser Óbudai...

Műszaki menedzser Óbudai Egyetemen vagy Debreceni Egyetemen?

Figyelt kérdés
Pozitív, negatív kritikákat megköszönném, ha írnátok mindkét egyetemmel kapcsolatban. Jöhet mindenről, tanítás színvonala, diákélet, koli, diákmunka/munka lehetőségek. Előre is köszönöm.

2019. júl. 10. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

OEre járok MMre. Ne legyenek illúzióid, nem leszel ezzel a szakkal vezető, meg menedzser, hiába az szerepel majd a diplomádon.

A tanárok többsége, akikkel eddig találkoztam, jól tanított, pár alibitárgyat leszámítva.

Nem tudom hogy csak én fogtam-e ki borzasztó szaktársakat, vagy ezen a szakon globálisan ez jellemző, de nem igazán jó a közösség.

Kollégiumról nem tudok nyilatkozni, otthonról járok be.

Diákmunka vállalható mellette, egy hétköznapi szabadnapom mindig volt eddig.

2019. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Egyik sem. Teljesen felesleges szak, két szék közül a padlóra. Keress egy másik szakot, műszakit vagy gazdaságit, amitől valóban mérnök vagy közgazdász lesz belőled.
2019. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
50%
Óbudai. De valóban érdemesebb végigtolni egy mérnökképzést a Kandón, Bánkin vagy a NIK-en és utána menni valami közgázra, ha érdekel.
2019. júl. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!