Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező mellett szakmán...

Dev5 kérdése:

Levelező mellett szakmán belüli munka?

Figyelt kérdés

Proginfón tanulok, és az érdekelne hogyan találnak munkát fejlesztőként azok, akik levelezőn vannak?

Mindenhova 1-3 év tapasztalat kell, és ha gyakornoknak szeretnél menni néhány helyen a nappali is követelmény.

Esetleg akinek sikerült találnia az tudna segíteni?



2019. júl. 12. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálkozz


1) Ismerősnél. Van?


2) Jól megírt életrajzzal - például csinálj valamilyen projektet, amit interjún tudsz mutogatni, vagy fabrikálj appot – van amúgy valamilyen specialitásod, amit tudsz?


3) Írj a prog.hu-ra, hogy full pályakezdő vagy és szeretnél dolgozni valahol


4) Vannak ilyen intenzív programozó tanfolyamok, amelyek segítenek elhelyezkedni is (többnyire Java), ilyeneket néztél már? Greenfox Academy stb.


5) Beszélhetsz álláskövetítővel / fejvadásszal. Vannak tipikus IT-s állásokra szakosodott fejvadászok, megkérdezheted őket, hogy mi a véleményük.


Amúgy ha gondolod megpróbálhatok segíteni egy kicsit, az első ötletem, hogy dobd rám a CV-det privátban, adok tanácsot, hogy mit csinálj vele, és megkérdezhetem pár ismerősömet, hogy mit javasolnak.

2019. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy tudd, hogy a cégek akkor vesznek fel, ha értékelhető munkát tudsz nekik végezni. A gyakorlatot úgy is elérheted, hogy van 1 vagy több értékelhető hobbi projekted, amit elérnek GitHub-on, van valami gyakorlatias képzés a hátad mögött (szerintem a gyorstalpalók gyengék ehhez, 2 hónapos programozó olyan is, de pl. az A&K Akadémián 1 éves gyakorlatorientált képzés van a végén Oracle vizsgával, ami már azért mutat egy szintet) és persze kapcsolatok sem ártanak.
2019. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!