Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki levelezőin...

Van itt olyan, aki levelezőin végezte a mérnökinfót, munka mellett?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, hogy elvégezzem 2. diplomaként, mert az OKJ-t, amin vagyok, nem érzem életbiztosításnak.

Egy bootcamp-et se éreznék annak, cserében az is nagyon nehéz.


2019. júl. 19. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdem ősszel a programtervezőit levelezőin, szintén másoddiploma lesz.
2019. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem jelentkeztem még, a pótfelvételiben reménykedem. Igen, az fizetős és igen, nem vagyok normális, de már nem akarok várni fél évet se, 1 évet pláne.

Aztán ha nem jön össze, várok mégis.



Melyik sulikba jelentkeztél?

2019. júl. 19. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Üzemmérnök-informatikust ajánlom. Tavaly pótfelvételin is állami finanszírozással indult, szóval kivételes a minisztériumban is ez a szak, mert általában csak fizetősön szoktak indulni pótfelvételin a szakok. Lehet hogy idén is államison elindítják pótfelvételibe. Ugyanúgy lehetsz vele programozó, sőt könnyebb elvégezni is mint a sima mérnökinfót (pláne levelezőn).
2019. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!



Hát, nagyon nem szimpatikus a szak eddig. :(

Engem kifejezetten a kódolás érdekel és ha már szakirányú diplomát is kapnék, azért vonz a kényelmes iroda, rugalmas munkaidő, 6 órás munka lehetősége. Bár az első a kódolás.


A rendszergazdaság, rendszertelepítés stb egyáltalán nem.

Meg megijeszt, hogy "üzemmérnök", "üzem".


Annyit mindenképp megér majd a pótfelvételi időszakban, hogy ránézek.

2019. júl. 20. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!