Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyire csak a pénz számít a...

Ennyire csak a pénz számít a mai világban?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem én nem vagyok gazdag, de nem is mondanám magam szegénynek.(szerintem fizetésemet sokan irigyelnék) Annyi, hogy amim van azért én dolgoztam meg. Nem anyuci, apuci pénzéből jampizok.
2010. júl. 12. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most ilyenkor mi van?
2010. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik "világban" nem a pénz számított? Ma sokkal kevésbé számít egyébként, mint 100 vagy 200 éve.
2010. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ennyire 200 %-ra
2010. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? nem értem? azt hittem valami történet van lejjeb....
2010. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*lejjebb
2010. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Először is nem ide szántam a kérdést nem tudom, mért lett ebbe a rovatba áttéve. Az utolsónak meg pedig igen van történet csak hosszúnak találtam, ezért próbáltam meg általánosságban megkérdezni.
2010. júl. 12. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyettem tetted fel a kérdést!

Igen, nagyon sokat számít. Aki padlón van, annak 10.000.-ft is nagy segítség, akinek meg nagyon sok van, az még többet akar. Erre élő példa Balázs és Vadon Jani, mert pénzért, és biztos nem kevés gázsiért hülyét csinálnak magukból abban az idióta mobilos reklámban. Szomorú, hogy pénzért bármit:( Persze akiknek egy kevéske is megváltás lenne, annak lehetősége sincs.

2010. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igazán fontos dolgokban nem a pénz számít.


lehet akármennyi pénzem, a nagymamám halott marad. lehetek én a leggazdagabb ember, a betegségemre egyelőre nincs gyógymód. bármit megvehetek magamnak, de ettől még egy igaz barátom sem lesz.


soroljam?


igen, számít a pénz, jó ha van hol élned, van mit enned, tudsz venni ruhákat.

de amikor azzal szembesülsz, hogy vannak dolgok, amiket még pénzzel sem oldhatsz meg, akkor csak egy egyszerű papírdarabbá silányul.


emlékeztek arra a jelenetre, amikor süllyedt a Titanic, és a gazdag fickó adott egy halom pénzt az első tisztnek, hogy felférjen a mentőcsónakra?

és amikor pár perccel később a tiszt kiszórja a pénzt az óceánba, és főbe lövi magát?

na, gyerekek! látjátok, ennyit ér a pénz!

2010. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!