Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan világban élnénk,...

Ha olyan világban élnénk, hogy női ágon öröklődne a vagyon és a nők kezében lenne a pénz 90%-a, akkor mi lenne a férfiakkal?

Figyelt kérdés

1. Úgy lenne hogy a főleg a férfiak dolgoznának (de ha a nő nem akar gyereket ő is dolgozhat)

2. Ha a nők szülni akarnak van lakás+ annyi járadék hogy akár x gyereket is felnevelhetne szépen nyomor nélkül+ férfi segítség nélkül.

3. A férfiak sokkal szegényebbek lennének, nem örökölhetnének, de viszont nem kellene házasságban élniük nőkkel. Így ha egy férfi egy vagy-több nőnek bejönnek szexuális viszonyt folytathatnak anélkül, hogy megcsalás lenne belőle. Tehát nincs házasság nincs hűtlenség sem ebből.



tehát:

A nők pénzileg nem lennének a házasságra kényszerítve, mert a pénz nagy része náluk lenne .

A férfiak több nővel is viszonyt folytathatnak, tehát ha a nő beleegyezik jöhet a szex. De a férfiak külön élnek a nőktől amúgy tehát nem egy háztartásban!


JA ÉS MÉG EGY FONTOS DOLOG: A FÉRFI BÁRMIKOR LÁTOGATHATJA A GYERMEKÉT HA AKARJA ÉS TANÍTHATJA ERRE-ARRA!


2011. aug. 19. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ezt az öröklés részt nem értem..Most is örökölhetnek a nők, a gyerek örököl, tök mindegy, hogy férfi vagy nő.

És manapság is vannak vagyonos nők. Akik dolgoznak, szépen mennek felfelé a létrán, azoknak igenis bőven van lehetősége és pénze.


Alapjáraton nekem nem tetszik ez. Imádom a független férfiakat, kiegyensúlyozottak és nyugodtak, akár egy jó házasságban, szóval kellemes társaság. De azért szeretnék igent mondani :)

2011. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pénzfüggő, hanem ember. Egyébként a pasik üzlettulajdonosok lennének, és a nők minden pénzüket náluk hagynák.
2011. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Álmodik a nyomor !
2011. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem. azt a sok otthon gyermekét nevelő nő az állam pénzéből élne.
2011. aug. 19. 17:07
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést hogy ez a pasiknak és a nőknek is jó lenne!

Mert a pasik úgyis utálják a kötöttséget (nemde?) meg a pénzéhes nőket sem kedvelik, de ha a nőknek alapban meglenne a pénz akkor nem kellene házasságot kötni, a pasik is porozhatnának össze-vissza, ez így jó lenne.


ja és egy gyerekes nő sem strapálná magát a munkahelyén, szépen tudná otthon nevelni a gyerekeket.

2011. aug. 19. 17:10
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

De ez hülyeség:)

Már régen elmúltak azok az idők, amikor pénzért kötöttek házasságot az emberek.

2011. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer olvastam egy matriarchális közösségről, Mosuo-ról. Azt írták, nincs szavuk a "bűnözés" és "erőszak" fogalmakra.
2011. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. Tévedés, hogy a nők a pénzre mennek. Valamelyik igen. Sajnos. Ezek az ún. büdös r*bancok. Engem soha nem érdekelt, hogy mennyi pénze van a kiszemeltemnek. És az öröklés dolgot sem értem. Férfi ágon öröklődik a vagyon? Én ezt nem értem. ÉS amúgyis: Ha férfi ágon öröklődik, akkor csak a nőknek kellene dolgozniuk, mert nekik nem lenne pénzük. AKkor miért ez a sok férfi, aki éjjel-nappal gürizik, hogy eltarthassa a családot?
2011. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez az egész elmélet számomra egy zagyvaság..bár mondjuk talán azért,mert az én házasságom kiegyensúlyozott,minden egyes dolgunk a kommunikáción alapul,ezért sem anyagi,sem szexuális téren nincsenek problémáink.Mellesleg megjegyzem,a férjem jobban fogja a pénzt.


"+ férfi segítség nélkül"


Ezzel az elmélettel az a baj,hogy a gyerek "apa kép" nélkül nem tudja majd megtalálni a helyét a világna,lelkileg sérült lesz,ezért nem is értem azokat a nőket,akik válás után elzárják a gyereket az apjuktól és hazudoznak a gyereknek.Persze ha egy brutállis erőszakos az apa,az érthető,de egy "apa kép" akkor is kell a gyereknek,mert az anya egy személyben erre nem legendő.

2011. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Aki olyan adottságokkal születne, az kitartott szerető lenne, a többinek meg maradna az üzletelés.
2011. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!