Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a baja az Instának?

Mi a baja az Instának?

Figyelt kérdés

Na, ugye van egy kamu-instám gmail-es emailel. Gondoltam, hogy csinálok egy rendeset. Ugye próbáltam a gmailemmemmel, de nem lehetett. Erre azt mondtam, hogy oké. Na, most akkor regisztrálni akartam az Outlook-os emailemmel, de azt írta ki, hogy van ezt az emailt ezt egy másik fiók használja. Úgy voltam vele, hogy biztos ezzel valamikor csináltam egy instát, csak elfelejtettem. Szóval megnyomtam az elfelejtettem a jelszómra, és erre kiírja, hogy nincs ilyen felhasználó (felhasználó, emailcímet, meg telefonszámot lehet írni) :D nagyon sokáig agyaltam ezen, hogy most ilyenkor mi van. Megnéztem az Outlookos üzeneteimet, de semmi instagram... utána csináltam, egy újabb gmailt. Azzal beregisztráltam, de itt jön a "mi a fene?" Kiírja, hogy ezt egy másik felhasználó használja... és most is kértem kódot, de itt is ugy az volt.

Ezt mind telefonon volt. Utána ezt kipróbaltam Laptopon, és nem sikerült semmi... :(

Vagy az Insta a rossz, vagy valami hacker feltört engem? Köszönöm szépen a válaszokat, és bocsanat néhány a fogalmazásért!



2019. aug. 17. 23:31
 1/1 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni:

Utána regisztráltam egy nagyon random email címmel, ami valszeg nem is létezik (szóval kábé a fejemet a billentyűzetbe vertem) Na, és azt elfogadta. Komolyan, már megjelent minden, mindent tudtam volna csinálni. Csak úgy voltam vele, hogy nagyon sok embert feltörnek rendes emailell, nem meg akkor engem

2019. aug. 17. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!