Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az adott iskola a 12....

Ha az adott iskola a 12. osztályban már nem tart fizikát, akkor hogyan tudnám megcsinálni a fizika érettségit?

Figyelt kérdés
A továbbtanuláshoz nagyon kéne, kérlek segítsetek, tétlen vagyok! Átmenni másik iskolába meg nem nagyon tudok, és nem is akarok! :(

2019. szept. 27. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akartak néhányan németből érettségizni, de nem jött össze a 15 ember, aki jelentkezne faktra, így addig intézkedtek, míg beleegyezett az igazgató, hogy indulhat, de 10 emberrel, 6-an voltak, így 4 önkéntes, aki értette valamennyire, meg szerette is a nyelvet az osztályból azt rávették, hogy jelentkezzenek már, majd leadják max, csak hogy el tudjon indulni a fakultáció. Végül sikerült elindítani és olyan jó tanárt kaptak, hogy mind a 10-en leérettségiztek, volt aki emelt szinten. Ez is egy opció, hogy néhányan összegyűltök, hogy induljon fakt, valahogy kiharcoljátok, vagy ha nem marad más, akkor magántanár, plusz szorgalom és otthoni készülés, de sok egyetem tart például felkészítőket, Szegeden mondjuk van ez a Magister, amit nagyon dicsérnek, ha jól tudom több városban is indult/indulni fog.
2019. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önálló készülés, magántanár... Nehéz ügy.
2019. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Úgy tudom hogy egy tárgyat legalább 2 évig kell tanulnod hogy tudj belőle érettségizni ha 9 10 esetleg 11 volt fizikád akkor szerintem tudsz belőle vizsgát tenni de azért érdeklőd meg
2019. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!