Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Angol oktatásrendszerrel...

Angol oktatásrendszerrel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy középiskolában mikortól tanulnak kémiát és fizikát.


Meg igazából minden fontosabb dolog érdekel:)



2017. júl. 29. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem avgyok benne biztos, hogy tanulnak hagyományos értelemben vett kémiát és fizikát. Inkább olysmi oktatási rendszerük lehet mint az amerikaiaknak: célirányos. Pl egy első magyar gyerek már írni és olvasni tanul. Ők úgy kezdik a sulit hogy első éven csak rajzolgatnak meg szineznek (magyar barátaim akiknek már gyerekük van, sokszor panaszkodnak, hogy gyenge az oktatás szinvonala). Skót haverom pedig mondta egyszer amikor a történelemről beszélgettünk, hogy ők nem tanuéják olyan részletesen mint mi, csak az akit érdekel és azt választja. Én Skóciában élek, de szerintem enm sokban tér el az itteni oktatási rendszer az angoltól.
2017. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!