Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sikeres felnőttek! Milyen...

Sikeres felnőttek! Milyen gyerekkorotok volt?

Figyelt kérdés
Tehát ha most jó állásod van, boldog családban élsz, kiegyensúlyozott vagy. Milyen nevelést kaptál gyerek korodban? Sportoltál, zenéltél, vagy "csak" gyerek voltál? Tanulás hogy ment? És a viselkedés?
2019. okt. 11. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyit melózok, amennyit akarok, szeretem csinálni, a páromnál alkalmasabb emberrel nem találkoztam még. Közös gyerek pipa.

Borzalmas és nem rossz volt egyszerre. Nagyszüleim neveltek. Apámmal mára 0 kapcsolat van, anyám, hogy úgy mondjam, kamasz korom közepéig nem volt valami jó anya.

Mindent magamnak kellett kitaláljak, nagyszüleim nem találták meg velem a közös habgot, nem neveltek, csak szeretetet adtak, amit viszont nem tőlük vártam volna. Cserébe sokat szaladgáltam odakinn.

Sose tanultam, mindig is utáltam.

Jártam karatéra, de ez nem változtatott bennem semmit se. Nem emiatt lett jobb v rosszabb akármi.

2019. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szüleim,nagyszüleim JT-k voltak.Ezzel azt hiszem elmondtam mindent.
2019. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!