Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy manapság...

Mi az oka hogy manapság ennyire utálatos dolog lett az emberek szemébe a munka?

Figyelt kérdés
Javítsatok ki ha tévedek, de mondjuk 30-40 éve, vagy lehet nem is kell még ilyen régre vissza nyúlni, de viszonylag természetes volt hogy az ember elmegy, aztán dolgozik még nyugdíjas nem lesz, mert ez az élet rendje, és az emberek valahogy meg voltak békélve ezzel. De manapság valami olyan zsigeri gyűlöletet érzek sok emberből a dolgozói léttel szemben. Szerintetek mi lehet ennek az oka? hogy alakult ez ki?
2019. okt. 14. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl sok a példa arra, hogyan lehet munka nélkül nagyra törni.

A média, főleg a tv is ezt sulykolja.

2019. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre tippeltem volna többek között.
2019. okt. 14. 11:45
 3/6 Debreceni Évi válasza:
A nevelés is befolyásoló tényező sokan súlykolják a gyerekükbe hogy a kemény munka az rossz és persze a társadalom sok olyan szakma van amivel nagyon is jó fizetést lehet hazavinni de mivel fizikai munka ezért lenézik
2019. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jobbak lennének a fizetések az embereknek nagyobb kedvük is lenne dolgozni..
2019. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy a hatalmas társadalmi szakadékok is nagyon közre játszanak.
2019. okt. 14. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek egy része okkal-ok nélkül leszólják a másik munkateljesítményét, így egy idő után undorral dolgozik az is, akinek ez volt sokáig az élete.

Nem megfelelő fizetés van a munkák után.

Nem megfelelő a munkahelyi-, főnöki elvárás követelmény, rend szinte egy munkahelyen sem

Röviden egyfajta megcsömörlést érzek sok ember részéről az egymás b×tatása miatt.

2019. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!