Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagy a szakadék...

Miért ilyen nagy a szakadék az emberek között?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesít ,az hogy valaki csak kiszopja az ujjból 3 hetes nyaralást külföldön? Miközben más a Balatonra se jut el 1 napra? Engem iszonyatosan,sőt van aki ezt nem is becsüli.. ismerek olyan személyt. Egyszerűen gyűlölöm ezt és elgszívesebben néha fejbe lőném az ilyeneket meg néha magam is... ti hogy vagytok ezzel,vélemény?
2010. júl. 20. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, azért sokan megdolgoznak azért hogy el tudjanak menni nyaralni. persze olyan is van akiket felvet a pénz és semmit nem tesznek érte, de hát ilyen az élet. amíg szüleimmel éltem mi is szegények voltunk, sosem mentünk nyaralni, most már viszont megtehetjük párommal.de dolgozunk is érte.
2010. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
nem, engem speciel a te-fajták idegesítenek. menjél dolgozzál hogy legyen pénzed 3 hetes külföldi nyaralásra, ne pedig itt rinyálj...
2010. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valaki hiába dolgozik akkor sem teheti meg...
2010. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
11:58: én egy 14 éves lány vagyok és az apám anyám minimált keres,és mindkettő majdnem 12 órát dolgozik!!! Vágod?Mieltöt valamit írsz kérdezz..;) Magyarországi színvonal... (N)
2010. júl. 20. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

hát akkor meg? még előtted az élet, annyi pénzt kereshetsz amennyit akarsz...

az meg hogy valaki dolgozik és nem teheti meg.. rossz szakmát választott, ez már az ő baja...

2010. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
12:00 : Hát igen!:( De én legszívesebben elvenném a pénzt azoktól,akiknek olyan a munkályuk,ami nem is segíti a többi embert.. meg sorolhatnám. Pl. szar műsorvezetők,akik csak butitják a népet.. menjen kapálni,és megtudja mi az a munka!
2010. júl. 20. 12:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Elöttem az élet,de egyszer vagyok fiatal!!!
2010. júl. 20. 12:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem sok szakma közül választhat az ember...
2010. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
figyelj, legalább tudod hogy tanulnod kell, hogy neked majd jobb életed legyen. én írtam azt, hogy gyerekkoromban sohasem voltunk nyaralni. hiába dolgoztak a szüleim, nem kerestek annyit , hogy nyaralásra is teljen. attól még szép gyerekkorom volt. szóval neked ez legyen a célod. tegyél meg mindent azért ,hogy jól tanulj és jobb életed legyen.
2010. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2010. júl. 20. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!