Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Romák! Kedvelitek a magyarokat?

Romák! Kedvelitek a magyarokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
bocs az előző voltam de elöbb még az is ott volt ,h parasztok=magyarok.. O_o
2010. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
engem múltkor lemagyarozott egy roma miután majdnem elütött biciklivel a járdán. jól esett.
2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ezen az oldalon a cigányok eléggé kis százalékával fogsz találkozni. Olyanokkal, akik tudnak írni, olvasni, és minimum beilleszkedtek. Tőlük nem nagyon számíthatsz negatív válaszokra, mert ugyan úgy megvetik a mocskos cigányokat, mint egy magyar.


De ha kimész egy cigánytelepre (rá fogsz ismerni), és ott kérdezed meg...

2010. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a romák igen kis töredéke jár ide. Azok akik tudnak egyáltalán írni-olvasni, meg talán tovább is tanultak. Mondjuk ez pl az ide látogató magyarokra nem mind igaz :D
2010. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hát nézd, ez emberfüggő. Pl. egy jobbikost nem fogok nyilván kedvelni. De természetesen nincs bajom veletek. Nem vagyok rasszista.
2010. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz körül a myvipen kicsit:elég gyakori "magyarok ne jelöljetek" meg ehhez hasonlók.A többségük utálja a magyarokat.
2010. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy: én rumongró vagyok, azaz ha nemtudnátok....magyar-cigány

Akikről ti beszéltek azok általában oláh cigányokat (most azt hiszitek h ez egy rasszista cigány) de egy oc is bevallja, hogy ez így van!

Na már én azokat a magyarokat utálom akik nagymagyarországos pólókban mászkálnak, azokat akik gúnyolják a cigány nyelvet és közben használjak azt, de azt se tudják mit mondanak:S

Viszont nincs semmi különösebb bajom a magyarokkal max az, hogy a 70%-uk rasszista és lenéz:D

Ha cigányként bemész egy boltba tuti, hogy min 2 biztonsági őr követ:D

Ezért utálja pár cigány a magyarokat

2010. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de az utolós felidegelt, nem bírom ki, hogy ne írjak.


Követ a biztonsági őr ? Jajj, te szegény... Az a csúnya "rásszicistá" biztonsági őr követ ? Hát késeljétek emg...

Mit gondolsz, miért követ, mi ? Talán mert van rá oka, nem is kevés.

És utálod azokat a magyarokat, akik nagymagyarországos pólókban járnak ? Miért ? Ez MAGYARország, miért ne hordhatna magyar jelképeket ?

Eszem megáll...

2011. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vlószínűleg azért bosszantja az őr követése, mert miközben ő maga is MAGYAR, az őr- feltételezhetően- az általa nem magyarosnak tartott cigány rasszjegyek alapján választja ki a követendő vásárlót, magyarán ezzel kifejezi számára hogy idegen elem a magyar nemzet vérző testében... a nagymagyar pólóval hasonló gondjai lehetnek, ismerve a nagymagyar pólót hordó emberek cigányokhoz, illetve általában a kisebbségekhez való viszonyulását. Egyébként meg azzal is tökéletesen tisztában vagyok, hogy az általam leírt dolgok elsősorban negatív érzelmeket indítanak benned, amelyek haragot és sértettséget szülnek és amelyek nem engedik hogy belásd a mondókám ésszerűségét. Ezért nincs is értelme az effajta vitáknak, mert túlságosan érzelmi alapúak, amelyek eleve kizárják az értelmes párbeszéd lehetőségét
2011. júl. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!