Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A zsidók miért utálják a...

A zsidók miért utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés
Annyi kérdés volt már, hogy a magyarok miért utálják a zsidókat, gondoltam, ideje feltenni az ellenkezőjét is.
2011. júl. 6. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Sem írásban,sem szóban nem hallottam még,hogy egy zsidó azt mondta volna,hogy utálja a magyarokat.
2011. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A zsidók nem utálják a magyarokat, de csak a szintén zsidókat tekintik embernek, szóval itt a válasz a kérdésedre.
2011. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
A zsidók nem utálnak senkit. Az eredeti zsidó vallás eléggé kirekesztő, de olyant nem nagyon találsz ma Magyarországon, aki szóról szóra követné az eredeti vallásukat.
2011. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem utálnak senkit, de sokan közülük felsőbbrendűbbnek tartják magukat másoknál, de azt nem lehet állítani, hogy az összes zsidó ilyen.

Üdv: 29/L

2011. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, de mint írtam az elsődleges cél az volt, hogy végre fent legyen a kérdés ellenkezője is. Nem személyes ok miatt írom, de érdekelne mindenféle válasz.
2011. júl. 6. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem utálnak kimondottan de mégis csak gojok vagyunk ami egyenlő az állatokkal a szemükben.Meg az sem teszik nekik,hogy itt élünk és nem imádjuk öket.Meg a magyarok mind antiszemiták,stb.stb... szóval nerm biztos,hogy utálnak inkább nem szeretnek.
2011. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem utálják hanem szeretik mert át tudják baszni őket folyamatosan...
2017. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!