Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha én egy Dávid-csillagot...

Ha én egy Dávid-csillagot tetováltatnék magamra, a készítője, mint jó magyar ember, tenne rá megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Dávid-csillagot magamra tetováltatni, és most nem az a kérdés, hogy tegyem-e, vagy nem, hanem az, hogy a készítője lehet esetleg barátságtalan, vagy ilyesmi? Mert őszintén szólva nem szeretném magamat olyanra bízni, akinek ez nagyon nem tetszik. Előre is kösz, hogy témánál maradunk.
2010. júl. 21. 13:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
Miért nem mész izraelbe? Ott biztosan fogsz találni valakit, aki ujjongva tolja fel rád. Aztán ott is maradhatsz. Szerinted izraelben mit szólnának, ha én egy bazi nagy kettős keresztet, vagy magyar címert tetováltatnék magamra, aztán úgy rohangásznék? Biztosan nem köpne le az összes szélsőséges rasszista zsidó, ugye?
2011. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezaz. Így van a világ egyensúlyban.
2011. máj. 11. 15:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó (nem a kérdező)

"Miért nem mész israelbe"

Ha ő akart volna Izraelbe menni odament volna magától is nem kellet a beszolasod. Sose mondott semmit nagy tetovalasrol es hogy póló nélkül fog menni. Es amúgy nem hiszem hogy Izraelbe csúfolt áll volna vagy csúnyák lenni irántad ha azt csináltak volna. Emberek néztek volna rad de csak azért mert nem sokszor látnak ilyet.

Es ki a rasszista?

Biztos vagyok hogy sokat segítettél az országodnak az utalkodassal, biztos "nagy magyar" vagy most hogy utalkodol, sokat segít az országnak, ugye neo naci idióta ugye?

2014. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!