Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Schobert Norbi tényleg ennyire...

Schobert Norbi tényleg ennyire buta vagy csak színleli?

Figyelt kérdés
ÉN el nem tudom képzelni, hogy valaki egy ekkora hülyeséggel akarja magára hívni a figyelmet. Ráadásul ezzel most annyira magára haragított mindenkit, hogy csoda hogy még nem lincselték meg az utcán. Meg most kb mindenki egymásnak ugrott emiatt, a nők szidják a férfiakat, a férfiak meg a nőket és megy a hiszti meg a veszekedés, hogy akkor most ki a ,,jobb" meg ki miatt van minden mindkét oldalról.

#SchobertNorbi-botrány-nők-férfiak-vita-vitatkozás-probléma-figyelemfelkeltés
2020. jan. 22. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerinte a cukor a legkeményebb drog,mégis legális.
2020. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A celebek időnként előrukkolnak valamivel, hogy középpontba legyenek szerintem most is erről van szó felkavarta maga körül az állóvizet.
2020. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondani szokták, a negatív reklám is reklám.
2020. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl okos, de megvan a magához való eszes. Simlis, alja ember.
2020. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sima üzlet, ingyen reklám.
2020. jan. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ezeknek a videóknak, amiket a héten produkált a népnek semmi másról nem szólt csak arról, milyen fa**a a ketogén diéta, és semmi mással nem lehet lefogyni csak az ő módszerével. Egy reklám volt. Mivel azt a világot éljük, hogy a nők semmilyen formában nem elégedettek magukkal, hisz minden közösségi platform (pl: instagram) a tökéletességről szól, aminek persze a valósághoz köze nincs de a nők hajlamosak elhinni. Nem általánosítok, de többnyire így van. Én nem értek egyet Norbi állításával. Egy ténynek tartom azt, hogy a külső fontos. Mert igenis az. De nem elsőbbrendű. Én sosem voltam vékony alkat, mindig is teltebb voltam annál a bizonyos átlagnál amit Norbi állít. Ehhezképest a párommal 6 éve leszünk együtt, és mégis bombanőnek tart. Először magam sem hittem el, mert soaem szerettem magam. Nem szültem még, de bőven vállalom azt a súlygyarapodást ami ezzel jár, merthogy őszinte legyek: kvara lesz**om.

Akkor a Norbi álláapontja miatt, minden nő 100x gondolja át hogy szülni szeretne-e mert Norbika megmondta a fa**at, momentán úgyis elhagynak?!

Jézusom... ez nonszensz.

Egy nő nem csereeszköz, és nem rabszolga. Egy adottsággal vagyunk megáldva, amivel gyermekeket hozhatunk a világra. És komolyan azt helyezi szemelé, hogy ez elhízással jár?!

Jajj tudom, tudom... ez azoknak a feleségeknek- nőknek szólt akik évek óta plussz súllyal rendelkeznek. Kérdezem én: az a nő, aki gyereket/gyerekeket nevel, dolgozik, háztartást vezet. Hol van ideje arra, hogy azzal foglalkozzon, lekellene fogyni mert a férjem elhagy?!

Hihetetlen hogy ilyen valakinek az eszébe jut... ez nem ad válásra okot.

2020. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak annyira lenne idióta a társadalom, mint amennyire Norbi, 20 ponttal emelkedne az átlag IQ
2020. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!