Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meghan Markle családjának...

Meghan Markle családjának tényleg igaza volt?

Figyelt kérdés

Akit egy kicsit is érdekel a royal család, az biztos, hogy már halott arról, hogy Meghan és Harry visszavonulnak. És bennem azért ezzel kapcsolatban felmerült néhány kérdés.


Az egyik az az, hogy Meghan vajon mindent így akart-e? Először azzal kezdődött, hogy szétválasztotta a testvérpárt, aztán a karácsonyt már a világ másik végében töltötte és végül pedig kilépnek a herceg/női pozícióból, mert Meghannek elégé van abból, hogy őt fotózzák, meg cikkeket írnak róla. Errefel pedig Amerikába ott pózol és vigyorog a fotósoknak mint a vadalma. Persze ezt is úgy adják elő, hogy ez egy "lesifotó". Harryvel meg persze elhitette, hogyha nem mennek el, akkor ő is úgy fogja végezni mint Diana.


A másik pedig az, hogy lehet, hogy Meghannek a családja végig igazat mondott. Nekem egyikőjük sem volt szimpatikus, de most már szinte minden beigazolódni látszik, amiket az elején mondtak, persze egy kicsit másképp.


És végül Meghannek sikerült elérnie a céljait. Híres lett, hercegnő lett, de miután ezt megunta, lelép. Persze egy szép kis vagyonnal a zsebében. Kíváncsi vagyok, hogy vajon Harrynek megjön-e az esze és elvalik-e ettől a banánfára felkapaszkodott kis senkitől. Ő jobbat érdemel. Viszont, hogy abból mi lesz...



2020. febr. 2. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Az egész angol királyi család egy rohadt nagy vicc a királynővel az élen. Az amerikaiaknak ott vannak a Kardashianok meg Jennerek az angoloknak meg a királyi család. Mind a kettő ingyenélő cirkusz, a különbség csak annyi, hogy a királyi család komolyan veszi magát.
2020. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
78%
Nekem nem szimpi különösebben Meghan, de nem is tartom őt az ügyeletes rossznak. Szerintem jól tették Harryék, amit tettek. Ha ennek az ingóbingó virágszálnak gondjai voltak, akkor jobb minél távolabb. Szerintem a brit királyi család baromira nem az a támogató környezet, ha úgy vesszük, szerintem a mérgező család fogalmát is kimerítik. Ez az egy életük van nekik is, éljék úgy, ahogy akarják, oszt ennyi.
2020. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Meghan Marle tök.énél fogva vezeti ezt a szerncsétlen Harryt. A kerdes csak az, hogy mikor elválnak, Harry mennyire fog lekopaszodni, minden értelemben.

Akik azt írják, hogy jól tették, amit tettek ( kilépésa kötelezettségek alól) azokat mindig úgy nyakonvágnám.

Mi magyarok persze nem ertjük eztet, de az angliai angoloknak fontos a monarchia és a Királynő. Aki azegyensúlyt, erőt, biztonságot képviseli mindenkor. A különféle uralkodói helyzeteket, protokollt oda - vissza megkívánja a rangja , illetve a királyi család rangja. Illik viselkedni, és igen, illik elfogadni nem csak a jogokat, hanem kötelezettségeket is. Katalinnak megy a dolog, úgy is, hogy saját egyéniségét is meg tudja tartani.

Meghannak az volt a baja, hogynem ő az ünnepelt “ sztár” , ő már csak mellékszereplő , a gyerekén kivűl másra nem is igazán kiváncsiak.

Amerikában megint ő lesz a ragyogó, feminista nő.

2020. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem csak az ő ötlete volt, Harry is rebellis. És ha magánéletet akarnak, érthető. Amúgy lemondtak az adófizetők pénzéért, így nem érdemlik meg az ingyenélő kifejezést! Szimpatikus pár!
2020. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!