Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ez a...

Titeket nem idegesít ez a koronás izé?

Figyelt kérdés
Akárhol a neten, facebookon, az utcán, a tv-ben, a rádióban. Mindenhol ez van! Szinte üldöz ez a koronás vírusos marhaság! Miért?

2020. márc. 18. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem marhaság, de igen, idegesít, vagyis inkább bosszant. Nagyon nem kellett ez.
2020. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Erre én is gondoltam. Nem marhaság, be kell tartani az intézkedéseket stb, de már elolvastam minden relevánsat, és szívesen olvasnék pár tök más hírt. Jó lenne egy hírportál (vagy valami hír-aloldal), ahol kifejezetten nem-koronavírus hírek vannak. Az azzal kapcsolatos lényeges intézkedéseket már úgyis kívülről fújom. Persze előttem az internet, én is csinálhatnék ilyet, de annyira azért nem vagyok lelkes.
2020. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Engem nem az idegesít, hogy mindenhol az a téma. Hanem már maga a koronavírus, hogy úgy tűnik soha nem lesz vége, és addig nagyon sok lemondással jár, nem mehetsz ide vagy oda, mindenre oda kell figyelni, hogy ezt meg azt nem csinálhatsz stb. ( Marhaságnak nevezni az eddig egyik legkomolyabb világjárványt, azért elég lekicsinylő megjegyzés.)
2020. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

eddig egyik legkomolyabb világjárvány...


Pestis, kolera, spanyolnátha- na ezek voltak a legkomolyabbak

2020. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De idegesít. Nem a hírek, maga a vírus. Rengeteg beteg lesz, a gazdaság ki tudja, mikorra heveri ki.
2020. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Attól tartok, hogy a hülye perem tovább húzódik, és nem hoznak ítéletet az ígért időpontban, hanem átteszik a járvány utánra. Addig pedig maradok gondnokság alatt.
2020. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!