Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van ha írok messenger...

Az miért van ha írok messengeren valakinek az nem akar vissza írni olyankor ha látta vagy csak el van küldve?

Figyelt kérdés

szeretném megérteni hogy miért van ez !

Mostanába egyre több közeli ismerős vagy családtag csinálja ezt és ez nagyon idegesítő !! bosszantó !!

Múltkoriában nönap alkalmából egy csajra írtam rá , felköszöntöttem kedvesen kultúráltan és azóta semmi válasz mondjuk már nem is lenne értelme vissza írnia de attól függetlenül jól esett volna ha aznap rálép és vissza írja hogy "köszönöm" mert tuti látta hogy küldtem azüzenetet de viszont nem lépett rá !! Azóta meg látom hogy fennt van ! Nem értem öt se mert személyesen ha találkozunk mindig jol elvagyunk. Kedves csaj. bírjuk egymást ! fura viselkedés ! Már úgy tünik nem lehet kedves az ember a másikhoz...

A többiről nem is beszélek inkabb ez csak egy példa a sok közül !

Még mielőtt azt írja valaki hogy panaszkodok szó nincs ilyenről csak valamilyen szinten ez gáz... Megértem ha sok dolguk lehet vagy ilyesmi de annyi biztos nincs hogy ne néznének rá hogy mit ír a másik...

Ennyit erről !


2020. márc. 20. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy közönséges leveledre, telefonhívásodra, személyes megszólításra nem reagáltak? Na itt is ugyanaz a helyzet.
2020. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez az...ugyanúgy az is rohadtul bosszanto akkor arről írtam volna de nem ez a helyzet most!! na de mindegyis a lényeg hogy akármi baj éri az embert nem tudja elérni a másikat..
2020. márc. 21. 21:55
 3/4 kuckóságos válasza:
ha nem írt vissza akkor igazából nem vagytok jóban, csak te hiszed azt.. sajnos :/
2020. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3-as pedig hidd el szoktunk hülyeskedni egymással és néha beszélgetünk is..

De lehet hogy igazad van... csak én látom így..

2020. ápr. 9. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!