Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tolerálja sok...

Miért nem tolerálja sok magyar a transzszexuálisokat?

Figyelt kérdés
Jó napot. 17 éves transzszexuális lány vagyok, akinek a célja az, hog sok nyelvet beszéljen anyanyelvi szinten és konferencia tolmács legyen (már két nyelvet nagyon jól beszélek). Voltak egy páran itt, akik azt mondták, hogy soha nem fogom elérni a céljaim a másságom miatt és volt, aki azt mondta, hogy én egy selejt vagyok és le kellene ugranom a hídról. Olvastam az interneten, hogy Magyarország nem nagyon tolerálja az LGBT csoportot.
2020. márc. 21. 12:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Gratulálok a sikeredhez!:)
2020. márc. 23. 11:19
 12/14 anonim válasza:
Láthatod, ahogy írtam :D Hogy az internet tele van gyűlölködéssel, amikor a #9-es válasz, ami konkrétan le mentális betegez hasznosabb, mint a #10-es válaszom.
2020. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

12


Miért, ha valaki másnak képzeli magát, akkor az egészséges? Ha kutyának képzelem magam, akkor beteg vagyok, de ha férfi létemre nőnek, akkor meg transzszexuális vagyok, és fogadjon el mindenki így? Jó, én elfogadok mindenkit, de attól még hadd legyen az a véleményem, hogy ez nem normális.

2020. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A magyarok egy beképzelt, de borzasztóan egyszerű, frusztrált, tájékozatlan nép. A többség egyszerű proli, aki lusta tenni bármiért is és nem viseli el, ha vki más.

Nem akarok személyeskedni, de pl. a 2-3as válaszolón is láthatod is: azt se tudják, mi a szexualitás és nemi identitás között a különbség, az egyiküknek még annyi esze sincs, h felfogja, a legtöbb transznemű bizony látszik, hogy az. Na, pont ilyen nagyszájú hlye a magyarok többsége.


13 év fidesz után felesleges is elemezni, milyen szinten vannak a magyarok. Dumálásban világbajnok, minden másban rosszabbak, mint egy random külföldi.

nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!