Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy az emberisé...

Miért mondják hogy az emberiség megérett a pusztulásra?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb próbléma van a földön, annál kissebb problémákat bagatelizálnak túl.

Ez egy teljesen érthető, de káros álltalámos jelenség.

2020. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 99% frusztrációból mondja, mert le kell vezetnie a feszültségét. 1% pedig nem rossz szájízzel, hanem nyugodtan és filozófiailag eléggé alátámasztva gondolja, hogy az emberi tudat megjelenése egy evolúciós hiba, lényegében egy daganatos betegség, aminek nem szabadott volna létrejönnie, és emiatt véget kellene vetni ennek. Én egyiket sem gondolom így, szerintem túl komolyan vesszük magunkat, meg az életet, meg mindent. Jófejnek kéne lenni inkább meg élvezni az életet.
2020. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
33%
Mert sok a 40 éves szűz.
2020. márc. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Mert már olyan messzire mentek az aljasságban, hogy, a Föld a környezetük, és más emberek életét veszélyeztetik.

Hiába a fejledt technika, tudomány, a Társadalom hanyatlik, családok bomlanak fel, árvák, félszülős gyermekek nevelkednek, sok az éhező, és sok a korrupt másokat elnyomo ember.

2020. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont az ilyesfajta kérdésekért.
2020. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert még nincs vége a játéknak.
2020. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!