Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mièrt nincsenek alapvető...

Cheru kérdése:

Mièrt nincsenek alapvető èrzèseim?

Figyelt kérdés
Nèhány ève azt vettem èszre magamon, ( lehet hülyèn fog hangzani) hogy olyan alap èrzèsek legfőkèpp mint a szeretet, aggodalom más emberek irányában, megbánás , valahogy nem èrzek. Rengeteg dolog törtènt velem, ami miatt èreznem kellene ezeket de valahogy semmit sem èrzek. Tudom hogy ezt ès azt kène èrezzem de semmi . Meghalt nem egy rokonom, de semmit sem èrzek, pedig közel álltam hozzájuk, mègse tudok sírni vagy sajnálkozni. Vèget èrt egy 8 èves kapcsolatom, ès se megbánást, se azt hogy szeretem e vagy bánnám hogy vège, egyszerűen semmi, mèg csak meg sem viselt ilyen tèren. Próbáltam ismerkedni másokkal, de semmit se èreztem senki irányában. Vissza gondolva az exem irányába se èreztem semmit csak az első egy èvben. Rengeteg embert megbántottam a napokban a kemèny , szókimondó , már utálatosnak mondható szavaimmal, de egy csepp fájdalom, megbánás nincs bennem. Egyszerűen semleges minden. Mièrt van ez ? Règen nem voltam ilyen. Vagy legalábbis nem tűnt fel. Most meg mintha egy èrzèsek nèlküli szörnyeteg lennèk aki leszar mindenkit, ès mindent. Mièrt lehet ez ? Mi a baj velem?

2020. ápr. 23. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pszichopata, vagy szociopata vagy.
2020. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen időszakom nekem is.

Szerintem a pszihé védekezik.

Valami szakember lehet jobban megtudja fogalmazni mint én.

Nálam ez addig tartott míg nem tudtam újra megnyílni más emberek felé...

Kb 2-3 évig tartott.

2020. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy vulkáni.... hosszú és eredményes életet!
2020. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
20%

Lehet egy jó szakember segítene, de akarod te ezt? Rosszul érzed magad, amiért ilyen vagy? Vagy csak megállapítottad mint tényt?

Nem szokványos dolog az biztos, de asszem sokan cserélnének veled, rossz lehet, hogy nem tudsz igazán mélyen megélni örömteli dolgokat, de hogy cserébe ilyen lazán veszed a negatív eseményeket, szerintem megéri.

2020. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nekem is sok érzésem hiányzik... A hosszú időn át tartó lelki elnyomás, és érzelmi kihasználás tett azzá, aki most vagyok. Nincs olyan emberi jellem, ami megbotránkoztatni. Nem tudnak már újat mutatni. A legtöbbje kicsinyes, önimádó, egoista barom, aki a saját hasznát keresi, áttaposva mindenen és mindenkin. Pusztulásra érett az emberiség, és ezt naponta bizonyítják...
2020. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát elèggè zavar hogy most ilyen vagyok. De nem tudom mit kène tennem. Nem tudom vajon leszek e mèg normális. Egy kicsit megrèmiszt ez a helyzet :(
2020. ápr. 23. 22:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Basszus, utána olvastam, a leírt jellemzők alapján szociopata vagyok. Ezen lehet valahogy változtatni vagy inkább maradjak távol mindenkitől ?
2020. ápr. 23. 22:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg valamilyen függőségbe fojtottad a depressziódat. Mivel töltöd a napodat?
2020. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ember társas lény! Ezért az a természetes, hogy kapcsolatai vannak. Ebből következik, hogy a lelki sivárság nem természetes. És szerintem nem is jó.

Ugyanakkor a lelki problémák ha lehet, bonyolultabbak, mint a testiek. Csak megemlítem, hogy a medikus hallgatók zöme, mikor a diagnosztikát tanulják, egy jó darabig megállapítják magukon az összes létező betegséget, minden halálos gyógyíthatatlant is. Ezzel arra utalok, a diagnosztika egy nagyon nehéz dolog, ezer tünet közül kiválasztani egy betegség jellemzőit, sok gyakorlást igényel.

Ismeretlenül és hozzáértés nélkül tippelhetünk, de keress fel inkább szakembert, és kérd módszeresen és rámenősen, hogy tisztázzátok az állapototokat.

2020. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy nagy betegség vár rád életed végén, amiben fel fogod ismerni az igazi szeretetet.
2021. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!