Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkülönböztetni...

Hogy lehet megkülönböztetni hogy valaki egyszerűen csak roma vagy pl. vannak dél-amerikai, arab, dél-európai. Stb. rokonai?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon láttam még ilyen embereket és ha láttam is nem tudom hogy az-e. Mi különbség? Látható? Van egyáltalán?
2020. ápr. 25. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Európai hozzá nem értő szemmel sehogy. Mindegyik "cigányképű", nem mondod meg róla, hogy honnan jött, max ha kinyitja a száját és perfekt angol akkor valószínű nen cigány. Akcentusból esetleg következtethetsz még.

De tutira csak úgy, ha megkérdezed, hogy mégis honnan jött.

2020. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, látható. Én ondjuk meg tudom különböztetni a japánok a kínaiaktól, de szerintem látszik, hogy ki roma, és ki mondjuk bangladeshi.

Azt viszont nem tudmom, hogy azon kívül, hogy látod őket, más módon tanulható-e.

2020. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint már egyszer írtam, de kitörölte valami pc admin: meg kell szagolni. És nem roma, hanem cigány. Nevezzük már nevén!
2020. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak, igaz, azért írtam így mert különben abban a másodpercben törölték volna. Én láttam egy dél-amerikai diákot (itt az egyetem), még karantén előtt és én láttam, de az egyik haverom, cigánynak nézte. Nem tudom hogy.
2020. ápr. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!