Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha olaszokkal szeretnék...

Ha olaszokkal szeretnék kapcsolatba lépni, hol tehetem meg?

Figyelt kérdés
Ha szeretnék olaszokkal kapcsolatba lépni, hol van erre lehetőség? Csak facebookon vagy van valami olasz oldal, ami olyan mint a gyakori? Kerestem de nem találtam. Ha maradok a facebooknál, akkor ott valamilyen csoportba jelentkezzek be és oda írjak vagy írjak rá csak úgy valakire? Az nem lenne bunkóság? Keresgéltem csoportokat de amúgy azok nem igazán témába illőek, általában politikáról vagy koronavírusról szólnak. Igazából nem barátkozás lenne a szándékom meg nyelvtanulás hanem egy kulturális kérdés, kortárs olasz irodalmat kellene ismerni hozzá. Azért lenne jó olasztól kérdezni, mert olyan dolgok érdekelnek amik magyarul nem elérhetők, tehát egy magyar vagy alapból nem érti vagy pedig azért lenne jobb egy olasz, mert valószínű jobban benne van az olasz életben, kultúrában, nemcsak a hírekből értesül róla. (A lehető legfrissebb infókat szeretném bizonyos témákban.) Meg az olasz internetet is jó lenne ha ismerné, olasz honlapokat.
2020. máj. 22. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Interpals.net-et tudom ajánlani
2020. máj. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!