Ki ez az Info Bubble?

Figyelt kérdés
Egy kollégám (meg kell mondjam ő is elég "csodabogár") említette, hogy majd keressek rá youtube-on. Kb. 10 perc után úgy éreztem, hogy az agyam elfolyik tőle, de megnéztem több videóját. Az lejött, hogy elég erősen összeesküvés-elmélet hívő és borzasztóan arrogáns, de mégis ki ez a csávó? Arc nélkül, név nélkül elég magas lovon ül, pláne, hogy azt is elhiszi és terjeszti, hogy a Föld lapos, mégis lenézi és megveti a tudományokat és az olyan embereket, akik már letettek valamit az asztalra. Valaki esetleg tud róla többet?

2020. jún. 5. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
'Ki ez az Info Bubble?' Egy OPNI szökevény!
2022. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ebi95 válasza:
57%
Sziasztok! Tudom,hogy régebbi a téma,viszont én már 6 éve élek benne. Nagyon közelről ismerem az illetőt (kb 1 évig lakott nálunk) . Tudok az egész rendszeréről, a tagokról. Ha valakit érdekel írjon privátban.
jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!